Wymiana dowodu po ślubie – to samo zdjecie?

Pytanie

Witam,
jestem swiezo po slubie i chcialabym wymienic dowod. Moj dowod osobisty wymienialam rok temu i w zwiazku z tym chcialabym dac to samo zdjecie, gdzie wygladam bardzo korzystnie. Niestety teraz jestem w ciazy i przytylam i nie chce miec takiej okraglej buzki w dowodzie. Czy jesli powiem w urzedzie, ze zgubilam dowod, to bede mogla dac te same zdjecia? Wylegitymuje sie prawem jazdy – gdzie mam inne zdjecie. Czy to mozliwe? Poradzcie proszę!

rozwiązano 0
Anonymous 6 lat 7 Odpowiedzi 423 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 7 )

 1. Możesz dać zdjęcie gdzie ładnie wyglądasz nie musisz się usprawiedliwiać pani w urzędzie i żebyś miała tylko takie problemy w życiu jak teraz. Wszystkiego dobrego.

 2. Tu nie chodzi o zdjecie! chodzi o zdjecie takie samo jak w dowodzie, ktory oddaję!

 3. Możesz dać zdjęcie gdzie ładnie wyglądasz nie musisz się usprawiedliwiać pani w urzędzie i żebyś miała tylko takie problemy w życiu jak teraz. Wszystkiego dobrego. Podobno nie mozna dawac tego samego zdjecia, co jest w poprzednim dowodzie…
  Pierwszy raz słyszę. Daj to się przekonasz. Az tak się nie zmieniłaś.

 4. Ja dawałem sprzed 5 i zakwestionowano.

 5. jeju ludzie jeśli wasz wygląd się nie zmienił to mozecie i sprzed 10 lat dać,

 6. Możesz dać zdjęcie gdzie ładnie wyglądasz nie musisz się usprawiedliwiać pani w urzędzie i żebyś miała tylko takie problemy w życiu jak teraz. Wszystkiego dobrego.

  Podobno nie mozna dawac tego samego zdjecia, co jest w poprzednim dowodzie…

 7. Ja dawałam z przed 2 lat zdjęcie [10 kg chudsza] i nikt sie nie czepiał

  Najlepsza odpowiedź

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj