Prosze o pomoc!!

Pytanie

witam mam pytanie dosyć głupie może ale dla mnie ważne a mianowicie mam 16lat i przyjaźniłem sie z pewna dziewczyna ale kontakt się urwał od jakiegoś czasu gadam z jej siostrą (zwykła kolerzanka) bylismy na mieście troche pogadaliśmy i tyle nagle jej mama pisze iż mam się przestać z nią kontaktować w jakikolwiek sposób bo bedzie to sprawdzała oraz nie mam dawać jej prezentów(hehe dałem jej tylko bon do sklepu gdyż go dostałem i ona o tym wie) jej mama zabroniła nam się kontaktować nie wiadomo dlaczego podejżewam iz ta moja była przyjaciółka siostra tej z którą się teraz kumpluje nagadała coś mamie że ją okłamuję (nie wiem o co chodzi) w każdym bądź razie jej mama grozi mi że pujdzie na policję jeśli będe się z nią kontaktował(ta dziewczyna ma niecałe 15lat) powiedzcie mi czy ja cos niby zrobiłem ? czy może zabronić mi się z nią widywać nie podając żadnego powodu ? z czym niby ona chcę iść na policję np? co mogę zrobić? ( ta dziewczyna jest zła na mamę ale nic nie może zrobić)

rozwiązano 0
Anonymous 3 lata 5 Odpowiedzi 230 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 5 )

  1. Bazwzględnie NIE KONTAKTUJ SIĘ
    Do czasu poprawy ortografi i stylistyki pisanych wypowiedzi !

  2. możesz nauczyć się poprawnej pisowni – słownik ortograficzny bardzo pomoże

  3. Dodam jeszcze, byś jednak uważał z tymi spotkaniami. Trafiłeś na matkę-lwicę, one bywają nieobliczalne. Niekoniecznie musi zadzwonić na policję z informacją, że kontaktujesz się z jej córką wbrew jej woli – bo takiego zgłoszenia policja raczej nie przyjmie, ale może w inny sposób „umilić” Ci życie, np. zgłosi, że sprzedajesz narkotyki, że coś ukradłeś z jej domu, że pobiłeś jej córkę. Może na jakiś czas warto ograniczyć spotkania i poczekać, aż sprawa nieco ucichnie.

  4. Matka dziewczyny do ukończenia przez nią pełnoletności odpowiada za nią i może nie życzyć sobie, by jej córka kontaktowała się z konkretną osobą. Ale prawnie nie jest w stanie tego wyegzekwować, musiałaby postarać się o zakaz zbliżania się, ale to też nie mogłoby jej widzimisię – musiałaby mieć poparcie dla swoich słów, w Polsce zdaje się potrzebny jest wyrok sądowy ciążący na osobie, przeciwko której wniesiony jest pozew a dotyczący zajścia między osobą wnoszącą pozew (lub osobą pozostającą pod jej opieką), a pozwanym.

  5. zabronic ci nie moze

    Najlepsza odpowiedź

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj